Tveka inte att höra av dig till oss

Har du frågor om vår organisation, ditt medlemskap eller vår politik regionalt och lokalt? Då har du kommit rätt.

Huvudkontoret Moderaterna Västra Götaland

För frågor och kontakt:
Tel: 031-17 46 90
E-post: info@moderatvg.se

Pressjour (för media):
Tel: 076-033 33 63
E-post: info@moderatvg.se

Niklas Claesson
Chefsombudsman
niklas.claesson@moderatvg.se

Lena Jernehed
Organisationschef
lena.jernehed@moderatvg.se

Nina Öhrn
Utbildningschef
nina.ohrn@moderatvg.se

Terese Blomqvist
Koordinator – kommunikation och policy
terese.blomqvist@moderatvg.se

Erik Lindqvist
Koordinator – kampanj och analys
erik.lindqvist@moderatvg.se

Dennis Alvdén
Koordinator – grafisk design
dennis.alvden@moderatvg.se

Viktor Lundblad
Koordinator
viktor.lundblad@moderatvg.se

Maria Gathendahl
Koordinator Göteborg
maria.gathendahl@moderatvg.se

Max Rittberger
Valassistent Göteborg
max.rittberger@moderatvg.se

Ivana Westberg
Valassistent Göteborg
ivana.westberg@moderatvg.se

Mathilda Ohlsson Larsson
Valassistent Västra och Norra Västra Götaland
mathilda.ohlsson.larsson@moderatvg.se

Jonathan Kahrs
Valassistent Södra och Östra Västra Götaland
jonathan.kahrs@moderatvg.se

Wilhelm Warborn
MUF valassistent
wilhelm.warborn@moderatvg.se

Johanna Törnström
Tjänstledig
johanna.tornstrom@moderatvg.se