Moderatkvinnorna

Följ Moderatkvinnorna i Västra Götaland på Facebook

Moderatkvinnorna i Västra Götaland 
Anna-Lena Holberg, ordförande
073-676 40 60
anna-lena.holberg@lerum.se

Carin Ramneskär, vice ordförande
070-648 95 12
carin@ramneskar.se  

Moderatkvinnorna valkrets Norra
Eva Abrahamsson, ordförande
070-234 75 16
eva.smogen@telia.com 

Simone Fischer Cederbratt, vice ordförande
simone.fischer.mail@gmail.com 

Moderatkvinnorna valkrets Västra
Eva-Lotta Pamp, ordförande
070-322 67 36
evalotta.pamp@gmail.com

Maria Renfors, vice ordförande
076-773 92 23
maria.renfors@stenungsund.se  

Moderatkvinnorna valkrets Östra
Jill Schoultz, ordförande 
073-366 42 00
jill.schoultz@spray.se

Marie Pehrsson, vice ordförande
070-837 92 21
marie.pehrsson@vara.se

Moderatkvinnorna valkrets Södra
Ann Iberius Orrvik, ordförande 
073-983 71 27
iberiusorrvik@yahoo.se 

Annelie Hastig, vice ordförande
076-391 36 90
annelie.hastig@vargarda.se

Moderatkvinnorna Göteborg
Monika Beiring, ordförande
070-715 37 25
monika.beiring@vgregion.se 

Marie-Louise Hänel Sandström, vice ordförande
072-467 61 41
marie-louise.hanel.sandstrom@riksdagen.se