Oxelösund

Kontaktperson Stefan Johansson

Moderaternas partiförening Oxelösund

Styrelse
Stefan Johansson, ordförande, stefan.johansson@oxelosund.se, 073-747 24 72
Katarina Berg, vice ordförande och MQ-ansvarig, katarina.berg@oxelosund.se
Luiza Kaminska, kassör, luiza.kaminska@oxelosund.se
Eva Lantz, eva.lantz@oxelosund.se
Anders Lundgren, anders.lundgren@oxelosund.se
Dag Bergentoft, dag.bergentoft@oxelosund.se
Tapio Helminen, tapio.helminen@oxelosund.se

Moderaternas oppositionsråd i Oxelösunds kommun är Dag Bergentoft, dag.bergentoft@oxelosund.se, 070-567 66 55

Politiskt aktiva Moderater i Oxelösund