Oxelösund

Kontaktperson Katarina Berg

Moderaternas partiförening Oxelösund

Katarina Berg, ordförande och MQ-ansvarig, katarina.berg@oxelosund.se
Eva Lantz, vice ordförande, lantzeva@hotmail.com
Luiza Kaminska, kassör, luiza.kaminska@oxelosund.se
Anders Berglund, mail.andersberglund@gmail.com
Anders Lundgren, anders.lundgren@oxelosund.se
Tapio Helminen, tapio.helminen@oxelosund.se

Moderaternas oppositionsråd i Oxelösunds kommun är Dag Bergentoft, dag.bergentoft@oxelosund.se, 070-567 66 55

Politiskt aktiva Moderater i Oxelösund