Föreningar

Olofström 

Marianne Eriksson, ordförande

agusta52@hotmail.com

 

Sölvesborg

Paul Andersson, kretsordförande

paul@persson.se

 

Föreningar Sölvesborg

Lennart Nilsson, ordförande Sölvesborgsföreningen

lennarth.forberg@regionblekinge.se

Jeppe Johnsson, ordförande Mjällbyföreningen 

Jeppe.Johnsson@moderaterna.se

 

Karlshamn

Irene Ahlstrand-Måhrlind, ordförande 

irene.ahlstrand@telia.com

 

Ronneby 

Anders Bromée, kretsordförande

Anders@ekonompoolen.se

 

Föreningar Ronneby

Anders Lund, ordförande Ronneby nordvästra

anders.lund@ronneby.se

Magnus Persson, ordförande Ronneby Sydöstra

magnus.g18@gmail.com

 

Karlskrona
Morgan Kullberg, kretsordförande

morgankullberg@gmail.com

 

Föreningar Karlskrona

Thomas Nilsson, ordförande Fridlevstad, Sillhövda, Tving

thomasnilsson@outlook.com

Morgan Kullberg, ordförande Jämjö 

morgankullberg@gmail.com

Birgitta Ståhl, ordförande Karlskrona

birgitta.stahl@moderaterna.se

Camilla Brunsberg, ordförande Lyckeby

camilla.brunsberg@karlskrona.se

Emma Stjernlöf, ordförande Nättraby

emma.stjernlof@moderaterna.se

Carl Göran Svensson, ordförande Ramdala

carl-goran.svensson@moderaterna.se

Anna Stridsjö, ordförande Rödeby

annastridsjo@outlook.com

Sophia Ahlin, ordförande Skärgårdsmoderaterna

sophia.ahlin@karlskrona.se