Kontakt

Huvudkontoret Moderaterna Västra Götaland

Kontoret är stängt för besök tillsvidare.
För frågor och kontakt:
Tel: 031-17 46 90
E-post: info@moderatvg.se

Lena Jernehed
Tf partiombudsman och organisationschef
lena.jernehed@moderatvg.se

Nina Öhrn
Utbildningschef
nina.ohrn@moderatvg.se

Tomas Nilsson
CTO och IT-utveckling
tomas.nilsson@moderatvg.se

Terese Blomqvist
Koordinator politikutveckling - kommunikation och policy
terese.blomqvist@moderatvg.se

Erik Lindqvist
Koordinator politikutveckling - kampanj och analys
erik.lindqvist@moderatvg.se

Maria Gathendahl
Koordinator - Göteborgsmoderaterna
maria.gathendahl@moderatvg.se

Dennis Alvdén
Vikariat politikutveckling
dennis.alvden@moderatvg.se

Viktor Lundblad
Tjänstledig
viktor.lundblad@moderatvg.se

Johanna Törnström
Tjänstledig
johanna.tornstrom@moderatvg.se