Nätverk

Här hittar du länkar till alla våra nätverk med kontaktuppgifter till respektive ordförande eller kontaktperson. Har du frågor kring nätverken kan du alltid mejla stockholm@moderaterna.se för att få hjälp.

Stockholms stad

Moderata kvinnor

Eva Solberg
eva.solberg@moderaterna.se
072 229 0076
www.moderaterna.net/mkvinnor-staden

Moderata seniorer

Margareta Olgart Holmberg
margareta.olgart-holmberg@tele2.se
08 648 44 05
www.moderaterna.net/seniorernastaden

Stockholms län

Moderata kvinnor

Emma Feldman
emma.feldman@moderaterna.se
Tel:
www.moderaterna.net/mkvinnor-lanet

Moderata seniorer

Gunilla Elmberg
gunilla.elmberg@moderaterna.se
070 790 00 16

Övergripande

MUF Stockholm

Magdalena Schröder
magdalena.schroder@moderaterna.se
0703 45 36 87
www.muf.se/stockholm

Företagarrådet

Dag Klackenberg
dag.klackenberg@bockeropapper.se
070 644 77 79
www.moderaterna.net/foretag

 
Öppna Moderater

Jenny Edberg
jenny.edberg@moderaterna.se
Tel:
www.oppnamoderater.se