Nätverk

Här hittar du länkar till alla våra nätverk med kontaktuppgifter till respektive ordförande eller kontaktperson. Har du frågor kring nätverken kan du alltid mejla stockholm@moderaterna.se för att få hjälp.

Stockholms stad

Moderata kvinnor

Jennyfer Redin
Jennyfer.Redin@moderaterna.se

Moderata seniorer

Margareta Olgart Holmberg
margareta.olgart-holmberg@tele2.se
08 648 44 05
www.staden.moderataseniorer.se

Stockholms län

Moderata kvinnor

Anki Svensson
anki.svensson@tyreso.se

Moderata seniorer

Gunilla Elmberg
gunilla.elmberg@moderaterna.se
070 790 00 16

www.lanet.moderataseniorer.se

Övergripande

MUF Stockholm

Carl Nordblom
carl.nordblom@moderaterna.se
www.muf.se/stockholm

Företagarrådet

Filippa Reinfeldt
www.moderaterna.se/foretag

Öppna Moderater

Christer Mattsson
www.oppnamoderater.se