Kontakt

Moderatkvinnornas centrala kansli

Moderatkvinnornas centrala kansli nås på:

E-post: moderatkvinnorna@moderaterna.se

Växel: 08-676 80 00

Här hittar du kontaktuppgifter till Moderatkvinnorna och partiombudsmännen i ditt län.

 

Moderatkvinnornas centrala styrelse

Josefin Malmqvist, ordförande

josefin.malmqvist@moderaterna.se


Annsofie Thuresson, första vice ordförande

eifosann@gmail.com

 

Anna-Lena Holberg, andra vice ordförande

anna-lena.holberg@lerum.se

 

Caroline Högström, ledamot

caroline.hogstrom@gmail.com
 

Johanna Sjölander, ledamot

joanna.sjolander@gmail.com
 

Åsa Ågren Wikström, ledamot

asa@agrenwikstrom.com
 

Marie Oudin, ledamot

marie.oudin@kristinehamn.se


Johanna Rantsi, ledamot

j.rantsi@gmail.com


Elin Petersson, ledamot

elin.petersson@moderaterna.se

 

Johanna Hornberger, ledamot

johanna.hornberger@danderyd.se