Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till Moderaterna i Gävleborg

Nya Moderaterna Gävleborg
Drottninggatan 23
804 27 GÄVLE
gavleborg@moderaterna.se

Partikansliet

Mårten Strömberg, partiombudsman
073-684 40 45
marten.stromberg@moderaterna.se

Patrik Stenvard, förbundsordförande
070-307 44 62
patrik.stenvard@moderaterna.se

Patrik Stenvard
Regionråd, Region Gävleborg, Fullmäktigeledamot, Gävle, Förbundsordförande Gävleborg
Mer om Patrik

Moderaterna i Region Gävleborg

Regionråd Patrik Stenvard
patrik.stenvard@regiongavleborg.se

Politisk sekreterare Beatrice Färdigs
beatrice.fardigs@moderaterna.se

Gävle
Kommunalråd William Elofsson
william.elofsson@politiker.gavle.se

Sandviken
Kommunalråd Jonny Bratberg
jonny.bratberg@sandviken.se

Hudiksvall
Kommunalråd Jonas Holm
jonas.holm@hudiksvall.se

Bollnäs
Åsa Äng Eriksson
asacher57@gmail.com

Söderhamn
Gruppledare Marjo Myllykoski
marjo.m.moderat@gmail.com

Ljusdal
Gruppledare Kenneth Hedman
kutten@telia.com

Ovanåker
Gruppledare Mikael Jonsson
mikael.jonsson@ovanaker.se

Hofors
Gruppledare Ziita Eriksson
ziita.eriksson@moderaterna.se

Nordanstig
Gruppledare Tor Tolander
tor.tolander@moderaterna.se

Ockelbo
Gruppledare Linus Gunnarsson
gunnarssonlinus@hotmail.com

Kontaktuppgifter direkt till våra företrädare hittar du på respektive företrädares sida under fliken Företrädare.